top of page
01s_v3
Nowy_Arsenal_logo_RGB_withe.png

Biuro wirtualne w Toruniu

 

Oferujemy indywidualne podejście do klienta oraz do jego oczekiwań. Po rozpoznaniu potrzeb oraz ustaleniu zakresu działania biura wirtualnego, wykonujemy je ze 100% starannością tak, aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni. 

 

W celu otrzymania szczegółowej oferty, prosimy o kontakt :

 

Jakub Piotrowski

Dyrektor Administracyjny

 

Email: 

jakub.piotrowski@nowyarsenal.pl

Telefon:  

 

503113135

Rozpoczynasz swoją działalność i chcesz zaoszczędzić, nie wynajmując powierzchni biurowej? A może Twoja firma jest już na rynku, ale zakres pracy nie wymaga wynajmowania dodatkowego lokalu na stałe? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco to mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Biuro wirtualne w Toruniu to miejsce, które wprowadzi Twoją firmę na wyższy poziom. Decydując się na naszą ofertę, otrzymujesz między innymi wirtualny adres swojego biura, który jest profesjonalny i będzie służył jako Twoja siedziba. Co więcej, wynajmując biuro wirtualne, zyskujesz miejsce, do którego dostarczana będzie Twoja korespondencja papierowa. Nasz biurowiec znajduje się w centrum miasta, więc jej odbiór nie przysporzy Ci żadnego kłopotu. Posiadamy również sale konferencyjne, które będą do Twojej dyspozycji podczas spotkań biznesowych.

Wirtualne biuro w Toruniu - rozwój firmy połączony z oszczędzaniem

Nasza lokalizacja jest atrakcyjna, a przyjemny dojazd klientów lub kontrahentów na spotkanie może przyczynić się do pozytywnego zakończenia negocjacji. Prowadzenie wirtualnego biura w Toruniu sprawi, że Twoja działalność przez potencjalnych klientów będzie odbierana jako bardziej profesjonalna i godna zaufania. Jako firma stawiamy nacisk na komfort naszych wynajmujących podczas całej współpracy, dlatego oferta wynajmu biura wirtualnego jest elastyczna, aby jak najdokładniej odpowiedzieć na potrzeby danego przedsiębiorstwa. Spełnienie potrzeb Klienta osiągamy przez ustalenie jego priorytetów i indywidualne podejście, które zapewniają nasi wykwalifikowani pracownicy. Wynajem biura wirtualnego pozwala Ci zmniejszyć dodatkowe wydatki związane z prowadzeniem siedziby swojej działalności, a jednocześnie sprawia, że staje się ona bardziej profesjonalna.
 

bottom of page