top of page
01s_v3
Nowy_Arsenal_logo_RGB_withe.png

Biura do wynajęcia w centrum Torunia

Nasze centrum biznesowe Nowy Arsenał to miejsce posiadające lokale użytkowe w Toruniu idealnie dopasowane do Twojej firmy. Jeśli szukasz nieruchomości z atrakcyjną lokalizacją i konkurencyjną ofertą to dobrze trafiłeś! Przestronny budynek zapewnia komfortowe pomieszczenia biurowe do wynajęcia. Biurowiec składa się z kilku kondygnacji, a do dyspozycji klientów jest parking, parter oraz dwa piętra. Możesz więc wybrać najwygodniejsze dla Twojej firmy położenie z dostępnych lokali na wynajem w Toruniu. 

Wolne Powierzchnie Biurowe:

- 112m2 - 2 parter

- 55m2 - 2 piętro +

- 90m2 - 2 piętro

W celu otrzymania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt :

Anna Valerius

Dyrektor Zarządzający

Email: 

anna.valerius@nowyarsenal.pl

 

Telefon: 

 

601670014

 

Jakub Piotrowski 

Dyrektor Administracyjny

Email: 

jakub.piotrowski@nowyarsenal.pl

 

Telefon: 

 

503113135

Nowy Arsenał - idealnie dopasowana oferta

 

Zależy nam, aby zadowolenie klientów było na jak najwyższym poziomie, z tego względu do każdej współpracy wynajmu biura podchodzimy indywidualnie. Rozumiemy, że każda działalność ma inne priorytety, dlatego przygotowujemy indywidualną ofertę, która w jak największym stopniu spełnia wymagania każdego klienta. W Nowym Arsenale stawiamy na innowacyjność i profesjonalizm, dlatego oferujemy powierzchnie biurowe na wynajem, które spełnią nawet najbardziej wymagające oczekiwania. Posiadamy różnorodne lokale użytkowe do wynajęcia w Toruniu, w tym biura o różnej powierzchni, idealnie dopasowane do potrzeb Twojej działalności. Zapewniamy elastyczne warunki najmu oraz konkurencyjne ceny, co sprawia, że nasze lokale biurowe są atrakcyjną opcją dla firm o różnej wielkości i profilu działalności. Biura pod wynajem w atrakcyjnej lokalizacji w Toruniu to idealne miejsce między innymi dla kancelarii prawniczych czy korporacji.

Wynajem biura w Toruniu - dlaczego my?

 

Szukając biura do wynajęcia w Toruniu, warto zapoznać się z naszą wyróżniającą się na rynku ofertą. Czynnikiem, który wyróżnia nasz biurowiec, poza przestronnymi pomieszczeniami biurowymi, jest atrakcyjne otoczenie budynku, które przyciąga wzrok każdego przechodnia. Nasza lokalizacja w samym sercu miasta to nie tylko dogodny punkt dla Twojej firmy, ale także gwarancja łatwego dostępu samochodem lub komunikacją miejską zarówno dla pracowników, jak i klientów. Co więcej, dzięki atrakcyjnemu położeniu naszych biur do wynajęcia Twoja firma będzie miała dostęp do szerokiej gamy usług i udogodnień, które oferuje miasto. Lokale użytkowe przygotowane na wynajem będą idealną opcją dla przedsiębiorców, którzy planują rozpocząć działalność w Toruniu, ale również dla tych, którzy chcieliby przenieść swoją dotychczasową siedzibę. 


Skontaktuj się z nami już dziś, aby omówić szczegóły i znaleźć idealne rozwiązanie dla Twojej firmy!
 

bottom of page